Umyvadlové sifony NOVASERVIS

Sifony pod umyvadlo jsou to poslední na co člověk myslí, když zařizuje koupelnu. Ale pokud chcete umyvadlový sifon nechat odhalený, jste na cestě pořídit pěkný pohledový chromový sifon, který nenaruší design koupelny. A ať už v případě umyvadla, umývátka nebo třeba bidetu.

1 položka

NOVASERVIS NOBLESS TINA ČERNÁ/CHROM sifo…

  • 815 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost do týdne iSifon nebo také zápachová uzávěrka zabraňuje pronikání pachů z odpadní vody zpět do místnosti přes zařizovací předmět. V sifonu je sloupec vody (zhruba 5 cm), který funguje právě jako zápachová uzávěrka.

Sifon (zápachová uzávěrka) může být:

Umyvadlový sifon  je z plastu či chromu. Chromový umyvadlový sifon je vhodný jako pohledový. Sifon může mít krytku odpadové trubky. Umyvadlové sifony mají mnoho variant - můžou být s plastovou/nerezovou miskou, zátkou, pračkovým nebo myčkovým vývodem v klasické nebo zkrácené verzi (93 mm). U závěsných umyvadel se využívají klasické lahvové sifony - kulaté i designové hranaté. Pro nábytková umyvadla se používají k ušetření místa ekonomické sifony.

Nejlepší výběr

Naše nabídka

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.