KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 290/09/20 rámeček U FKBE2900920P0-RU1
Délka: 2900 mm, Hloubka: 90 mm, Šířka: 200 mm, Výkon: 614 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2900920P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy