KORADO Mřížka podlahového konvektoru KORAFLEX 290/20 podélná, hliník tmavý bronz PM-29020-L1200Y
Délka: 2900 mm, Šířka: 200 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu PM-29020-L1200Y
Mřížka podlahového konvektoru - eloxovaný hliník
Krycí mřížka je vždy dodávána v celku v příčném i podélném provedení.
V případě podélné mřížky jsou součástí standardní dodávky podpěry.
Při použití podélné krycí mřížky je nutné zvýšit vanu konvektoru modelů FV (podlahové konvektory s ventilátorem) o 20 mm z důvodu instalace podpěr pro tento typ mřížky. Při objednávání této mřížky je nutné do objednacího kódu u všech typů podlahových konvektorů s ventilátorem v položce hloubka vepsat reálnou hodnotu hloubky včetně 20 mm navýšení.