KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 290/07/20 rámeček U FKBE2900720P0-RU1
Délka: 2900 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 200 mm, Výkon: 388 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2900720P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy