SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 850 jednodílná matný elox sklo čiré SOLB108500107
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu SOLB108500107
Barva skla: čirá
Barva profilů: matný elox
- 6 mm bezpečnostní sklo
- antiplaková úprava Aquaperle
- 180° otvírání
Šířka 850 mm
Šířka skla 785 mm
Výška 1500 mm