SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 850 jednodílná bílá sklo čiré SOLB108500407
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu SOLB108500407
Detailní informace SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 850 jednodílná bílá sklo čiré SOLB108500407
Barva skla: čirá
Barva profilů: bílá
- 6 mm bezpečnostní sklo
- antiplaková úprava Aquaperle
- 180° otvírání
Šířka 850 mm
Šířka skla 785 mm
Výška 1500 mm