SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 750 jednodílná matný elox sklo čiré SOLB107500107
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu SOLB107500107
Tyto vanové zástěny nabízíme ve všech typových řadách.
Rozdělují se na jednodílné, dvoudílné nebo třídílné, rámové nebo bezrámové.
SOLB1 – Jednokřídlá vanová zástěna
Barva skla: čirá
Barva profilů: matný elox
- 6 mm bezpečnostní sklo
- antiplaková úprava Aquaperle
- 180° otvírání
Šířka 750 mm
Šířka skla 685 mm
Výška 1500 mm