SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 750 jednodílná bílá sklo čiré SOLB107500407
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu SOLB107500407
Detailní informace SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 750 jednodílná bílá sklo čiré SOLB107500407
Barva skla: čirá
Barva profilů: bílá
- 6 mm bezpečnostní sklo
- antiplaková úprava Aquaperle
- 180° otvírání
Šířka 750 mm
Šířka skla 685 mm
Výška 1500 mm