SanSwiss SOLINO SOLB1 vanová zástěna 750 jednodílná aluchrom sklo čiré SOLB107505007
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu SOLB107505007
Barva skla: čirá
Barva profilů: aluchrom
- 6 mm bezpečnostní sklo
- antiplaková úprava Aquaperle
- 180° otvírání
Šířka 750 mm
Šířka skla 685 mm
Výška 1500 mm