PURMO radiátor Hygiene ventil 10 300x1000 HV - ventil kompakt 103001000HV
Typ: 10 Hygiene ventil, Výška: 300 mm, Délka: 1000 mm, Výkon při 20/65/75°C: 348 W Detailní informace
Produkt již bohužel není dostupný
Dostupnost do týdne i
Kód produktu 103001000HV
Detailní informace PURMO radiátor Hygiene ventil 10 300x1000 HV - ventil kompakt 103001000HV
Technická data:
- Tloušťka plechu: profi lovaná deska – 1,25 mm
- Osová vzdálenost kanálků: 33,3 mm
- Připojení: boční 4x G1/2“,
- Pracovní přetlak: 1 Mpa
- Maximální teplota: 110 °C