KORADO RADIK radiátor Line Vertikal M 10 6160 10160060-V0L0010
Typ: 10 Line Vertikal M, Výška: 1600 mm, Délka: 600 mm, Výkon: 829 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 10160060-V0L0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor Line Vertikal M 10 6160 10160060-V0L0010
- Hloubka 52 mm
Model RADIK LINE VERTIKAL - M je svisle orientované deskové těleso s prolisovanou čelní deskou. Jeho konstrukce umožňuje spodní středové připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Je vybaveno celkem 6 vývody s vnitřním závitem G1. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky. Otopná tělesa Typu 20 v délkách 600 a 900 mm mají o jednu horní příchytku více.