KORADO RADIK radiátor 33 7070 Plan VK 33070070-60P0010
Typ: 33 Plan VK Výška: 700 mm Délka: 700 mm Výkon: 1854 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 33070070-60P0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 33 7070 Plan VK 33070070-60P0010
- Hloubka 157 mm
Model RADIK PLAN VK je deskové otopné těleso v provedení PLAN a v provedení VENTIL KOMPAKT, které umožňuje pravé spodní připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek.
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. Soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%