KORADO RADIK radiátor 33 3060 Klasik - Z pozink 33030060-50Z0010
Typ : 33 Klasik - Z Výška : 300 mm Délka : 600 mm Výkon : 827 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 33030060-50Z0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 33 3060 Klasik - Z pozink 33030060-50Z0010
RADIK KLASIK - Z - pozinkované deskové otopné těleso
- Hloubka 155 mm
Model RADIK KLASIK - Z je deskové otopné těleso v provedení KLASIK, které umožňuje levé nebo pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy. Svou konstrukcí je určeno pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek.