KORADO RADIK radiátor 33 3040 Plan Klasik 33030040-50P0010
Typ : 33 Plan Klasik Výška : 300 mm Délka : 400 mm Výkon : 535 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 33030040-50P0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 33 3040 Plan Klasik 33030040-50P0010
- Hloubka 157 mm
Model RADIK PLAN KLASIK je deskové otopné těleso v provedení KLASIK a v provedení PLAN, které umožňuje levé nebo pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy. Svou konstrukcí jsou určena pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. Soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%