KORADO RADIK radiátor 22 7100 VKL 22070100-E0-0010
Typ: 22 VKL Výška: 700 mm Délka: 1000 mm Výkon: 1897 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 22070100-E0-0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 22 7100 VKL 22070100-E0-0010
- Hloubka 100 mm
Model RADIK VKL je deskové otopné těleso v provedení VENTIL KOMPAKT, které umožňuje levé spodní připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek.
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. Soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%