KORADO RADIK radiátor 22 7090 VKU 22070090-6U-0010
Typ: 22 VKU Výška: 700 mm Délka: 900 mm Výkon: 1707 W, připojení: univerzální Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 22070090-6U-0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 22 7090 VKU 22070090-6U-0010
- Hloubka 100 mm
Poznámka: U typu 33 VKU nejsou osy vývodů symetricky umístěny vzhledem k hloubce otopného tělesa.
Při upevnění otopného tělesa na stěnu je nutné použít stěnovou „Kompaktní konzolu plus“
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. Soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%