KORADO RADIK radiátor 22 7090 LINE VKL 22070090-E0L0010
Typ: 22 Line VKL Výška: 700 mm Délka: 900 mm Výkon: 1657 W připojení: levé spodní Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 22070090-E0L0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 22 7090 LINE VKL 22070090-E0L0010
KORADO RADIK radiátor LINE VKL
- hloubka 102 mm
Model RADIK LINE VKL je deskové otopné těleso v provedení LINE a v provedení VENTIL KOMPAKT, které umožňuje levé spodní připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařených šest příchytek.
Základní barevné provedení je bílá RAL 9016, ostatní barevná provedení jsou za příplatek.
- Vzorník barev KORADO 30 %
- Vzorník barev RAL 40 %