KORADO RADIK radiátor 22 7090 LINE VK 22070090-60L0010
Typ: 22 Line VK Výška: 700 mm Délka: 900 mm Výkon: 1657 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 22070090-60L0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 22 7090 LINE VK 22070090-60L0010
RADIK LINE VK 22
- hloubka 102 mm
- čelní deska s jemnými prolisy
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%