KORADO RADIK radiátor 20 6060 Clean 20060060-5C-0010
Typ : 20 Clean Výška : 600 mm Délka : 600 mm Výkon : 626 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 20060060-5C-0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 20 6060 Clean 20060060-5C-0010
- Hloubka 100 mm
Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek. V základní výbavě je odvzdušňovací a zaslepovací zátka a potřebný počet navrtávacích konzol typu 18/120 (viz katalog KORAMONT), které umožňují upevnit otopné těleso standardně až 65 mm od stěny.
Upozornění: Při požadavku na vzdálenost otopného tělesa od stěny v rozsahu 65 ÷ 80 mm lze využít stejný typ konzoly, ale podmínkou je použít na dolní řadu příchytek také konzolu (ne opěrku). V tomto případě je nutno tyto další konzoly objednat, nejsou zahrnuty do základního vybavení.
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. Soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%