KORADO RADIK radiátor 11 3050 VKL 11030050-E0-0010
Typ : 11 VKL, výška : 300 mm, délka : 500 mm, výkon : 275 W, připojení: levé spodní Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 11030050-E0-0010
Detailní informace KORADO RADIK radiátor 11 3050 VKL 11030050-E0-0010
- Hloubka 63 mm
Model RADIK VKL je deskové otopné těleso v provedení VENTIL KOMPAKT, které umožňuje levé spodní připojení na otopnou soustavu s nuceným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek.
Radik lze objednat i v barevném provedení za příplatek 30%
- barvy viz. Soubory ke stažení
- nutno uvést do objednávky
Otopné těleso lze objednat i v ostatních barevných provedení dle vzorníku RAL za příplatek 40%