KORADO KORAFLEX FKT Thin EXCLUSIVE podlahový konvektor 270/06/20 rámeček pro Thin FKTX2700620P0-RT1
Délka: 2700 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 200 mm, Výkon: 410 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTX2700620P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy