KORADO KORAFLEX FKT Thin EXCLUSIVE podlahový konvektor 260/06/26 rámeček pro Thin FKTX2600626P0-RT1
Délka: 2600 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 260 mm, Výkon: 454 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTX2600626P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy