KORADO KORAFLEX FKT Thin EXCLUSIVE podlahový konvektor 190/06/32 rámeček pro Thin FKTX1900632P0-RT1
Délka: 1900 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 379 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTX1900632P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy