KORADO KORAFLEX FKT Thin EXCLUSIVE podlahový konvektor 170/06/32 rámeček pro Thin FKTX1700632P0-RT1
Délka: 1700 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 331 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTX1700632P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy