KORADO KORAFLEX FKT Thin EXCLUSIVE podlahový konvektor 150/06/32 rámeček pro Thin FKTX1500632P0-RT1
Délka: 1500 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 282 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTX1500632P0-RT1
KORAFLEX Thin FKT je podlahový konvektor bez ventilátoru s nejnižší stavební hloubkou.
Varianta ECONOMIC - černě lakovaná pozinkovaná vana, výměník tepla bez povrchové úpravy
Varianta EXCLUSIVE - černě lakovaná pozinkovaná vana, černě lakovaný výměník tepla
Obsah standardní dodávky:
- ocelová pozinkovaná vana, černě lakovaná RAL 9005
- ECONOMIC - nelakovaný Al/Cu výměník tepla výměník tepla s ovzdušňovacím ventilem
- EXCLUSIVE - lakovaný Al/Cu výměník tepla s ovzdušňovacím ventilem v barvě černá RAL 9005
- boční krycí plech v provedení vany
- hliníkový rámeček pro mřížku Thin v provedení stříbrný elox
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy