KORADO KORAFLEX FKT Thin ECONOMIC podlahový konvektor 300/06/32 rámeček pro Thin FKTE3000632P0-RT1
Délka: 3000 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 644 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTE3000632P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy