KORADO KORAFLEX FKT Thin ECONOMIC podlahový konvektor 250/06/26 rámeček pro Thin FKTE2500626P0-RT1
Délka: 2500 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 260 mm, Výkon: 434 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTE2500626P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy