KORADO KORAFLEX FKT Thin ECONOMIC podlahový konvektor 230/06/32 rámeček pro Thin FKTE2300632P0-RT1
Délka: 2300 mm, Hloubka: 60 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 475 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKTE2300632P0-RT1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy