KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 300/07/32 rámeček U FKBE3000732P0-RU1
Délka: 3000 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 582 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE3000732P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy