KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 270/09/26 rámeček U FKBE2700926P0-RU1
Délka: 2700 mm, Hloubka: 90 mm, Šířka: 260 mm, Výkon: 723 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2700926P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy