KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 270/07/40 rámeček U FKBE2700740P0-RU1
Délka: 2700 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 400 mm, Výkon: 620 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2700740P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy