KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 260/09/26 rámeček U FKBE2600926P0-RU1
Délka: 2600 mm, Hloubka: 90 mm, Šířka: 260 mm, Výkon: 693 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2600926P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy