KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 250/09/40 rámeček U FKBE2500940P0-RU1
Délka: 2500 mm, Hloubka: 90 mm, Šířka: 400 mm, Výkon: 1191 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2500940P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy