KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 230/07/40 rámeček U FKBE2300740P0-RU1
Délka: 2300 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 400 mm, Výkon: 517 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2300740P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy