KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 210/07/32 rámeček U FKBE2100732P0-RU1
Délka: 2100 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 386 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE2100732P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy