KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 180/07/40 rámeček U FKBE1800740P0-RU1
Délka: 1800 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 400 mm, Výkon: 389 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE1800740P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy