KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 170/09/32 rámeček U FKBE1700932P0-RU1
Délka: 1700 mm, Hloubka: 90 mm, Šířka: 320 mm, Výkon: 568 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE1700932P0-RU1
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy