KORADO KORAFLEX FKB Basic ECONOMIC podlahový konvektor 170/07/40 rámeček U FKBE1700740P0-RU1
Délka: 1700 mm, Hloubka: 70 mm, Šířka: 400 mm, Výkon: 363 W Detailní informace
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu FKBE1700740P0-RU1
KORAFLEX Basic FKB bez ventilátoru
je ekonomická verze podlahových konvektorů s přirozenou konvekcí vhodných pro projektová řešení.
Obsah standardní dodávky:
- žárově pozinkovaná ocelová vana, přírodní provedení nelakováno
- nelakovaný Al/Cu výměník tepla s odvzdušňovacím ventilem
- hliníkový rámeček U v provedení stříbrný elox
- krycí plech připojení
- rozpěrky pro správnou instalaci a betonáž
- stavěcí šrouby s nivelací cca 25 mm pro vyrovnání nerovností podlahy (až 8 ks podle délky konvektoru) a 4 fixační kotvy