Keramické dřezy KOLO

Zvažujete keramický dřez? Máte rádi nadčasový design a kvalitu? Pro Vás je zde nabídka keramických dřezů. Keramické dřezy dodají exkluzivní vzhled moderní i rustikální kuchyni. Keramické dřezy jsou vysoce odolné a snáší vysoké teploty. V kuchyni neexistuje možnost poškození keramického dřezu vysokou teplotou nebo teplotním šokem. Povrch opatřený glazurou je neporézní, neulpívá na něm barva ani pachy a nejsou vidět zaschlé kapky vody, tak jako na dřezech nerezových. Keramické dřezy jsou stálobarevné, protože neobsahují látky, které by podléhaly působení UV záření.

KOLO SWING keramický dřez 50x40 cm, s př…

  • 2 664 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost více jak týden i

KOLO SWING keramický dřez 60x45 cm, s př…

  • 3 122 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost více jak týden i

KOLO MADISON keramický dřez 90x45 cm, be…

  • 4 690 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost více jak týden i

KOLO MADISON keramický dřez 120x45 cm, b…

  • 5 212 Kč Cena s DPH
 ks

Dostupnost více jak týden iKeramické dřezy do rustikální i moderní kuchyně. Keramika je v kuchyni přirozená, působí elegantně a dnes je keramický dřez často vyhledávaný bytovými architekty.

Keramické dřezy jsou vhodné k zapuštění, na podezdívku, podpěry či na desku. Mají skvělé užitné vlastnosti a vysokou odolnost. Povrch bez úhony zvládne agresivní čisticí prostředky, ale není nutné je používat.

Nejlepší výběr

Naše nabídka

Značka

Elektronická evidence tržeb je zde prováděna v BĚŽNÉM REŽIMU.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.