Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 2800 mm, dural zlatá FCM-280-2800-11-05L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 2800 mm, dural zlatá FCM-280-2800-11-05L
Šířka: 280 mm Délka: 2800 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost více jak týden i
Kód produktu FCM-280-2800-11-05L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 2800 mm, dural zlatá FCM-280-2800-11-05L
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 2800 mm, dural zlatá FCM-280-2800-11-05L