Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1600 mm, dural přírodní elox FCM-280-1600-11-01L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1600 mm, dural přírodní elox FCM-280-1600-11-01L
Šířka: 280 mm Délka: 1600 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost do týdne i
Kód produktu FCM-280-1600-11-01L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1600 mm, dural přírodní elox FCM-280-1600-11-01L
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1600 mm, dural přírodní elox FCM-280-1600-11-01L