Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1400 mm, dural světlý bronz FCM-280-1400-11-02L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1400 mm, dural světlý bronz FCM-280-1400-11-02L
Šířka: 280 mm Délka: 1400 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost více jak týden i
Kód produktu FCM-280-1400-11-02L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1400 mm, dural světlý bronz FCM-280-1400-11-02L
Fan-coils mřížka podlahového konvektoru
- designově zpracovaná vrchní část konvektoru
- provedení mřížky: příčná rolovatelná s lamelami
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Jako ATYP lze vyrobit v jakémkoliv přesném rozměru.
Nahoru
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 280 x 1400 mm, dural světlý bronz FCM-280-1400-11-02L