Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3900 mm, přírodní buk FCM-260-3900-12L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3900 mm, přírodní buk FCM-260-3900-12L
Šířka: 260 mm Délka: 3900 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost do týdne i
Kód produktu FCM-260-3900-12L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3900 mm, přírodní buk FCM-260-3900-12L
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3900 mm, přírodní buk FCM-260-3900-12L