Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3800 mm, přírodní dub FCM-260-3800-13L
Šířka: 260 mm Délka: 3800 mm Detailní informace
| Běžná cena | |
| Dostupnost | do týdne i |
| Kód produktu | FCM-260-3800-13L |
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3800 mm, přírodní dub FCM-260-3800-13L
Fan-coils mřížka podlahového konvektoru- designově zpracovaná vrchní část konvektoru
- provedení mřížky: příčná rolovatelná s lamelami
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Jako ATYP lze vyrobit v jakémkoliv přesném rozměru.
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 260 x 3800 mm, přírodní dub FCM-260-3800-13L