Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 240 x 1200 mm, dural tmavý bronz FCM-240-1200-11-03L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 240 x 1200 mm, dural tmavý bronz FCM-240-1200-11-03L
Šířka: 240 mm Délka: 1200 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost více jak týden i
Kód produktu FCM-240-1200-11-03L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 240 x 1200 mm, dural tmavý bronz FCM-240-1200-11-03L
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 240 x 1200 mm, dural tmavý bronz FCM-240-1200-11-03L