Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 3600 mm, dural černá FCM-180-3600-11-04L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 3600 mm, dural černá FCM-180-3600-11-04L
Šířka: 180 mm Délka: 3600 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost více jak týden i
Kód produktu FCM-180-3600-11-04L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 3600 mm, dural černá FCM-180-3600-11-04L
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 3600 mm, dural černá FCM-180-3600-11-04L