Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 2400 mm, přírodní dub FCM-180-2400-13L
Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 2400 mm, přírodní dub FCM-180-2400-13L
Šířka: 180 mm Délka: 2400 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost do týdne i
Kód produktu FCM-180-2400-13L
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 2400 mm, přírodní dub FCM-180-2400-13L
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru s rámečkem 180 x 2400 mm, přírodní dub FCM-180-2400-13L