Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 4250 mm, přírodní buk FCM-260-4250-12
Šířka: 260 mm Délka: 4250 mm Detailní informace
| Běžná cena | |
| Dostupnost | do týdne i |
| Kód produktu | FCM-260-4250-12 |
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 4250 mm, přírodní buk FCM-260-4250-12
Fan-coils mřížka podlahového konvektoru- designově zpracovaná vrchní část konvektoru
- provedení mřížky: příčná rolovatelná s lamelami
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Jako ATYP lze vyrobit v jakémkoliv přesném rozměru.
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 4250 mm, přírodní buk FCM-260-4250-12