Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 3700 mm, dural přírodní elox FCM-260-3700-11-01
Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 3700 mm, dural přírodní elox FCM-260-3700-11-01
Šířka: 260 mm Délka: 3700 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost do týdne i
Kód produktu FCM-260-3700-11-01
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 3700 mm, dural přírodní elox FCM-260-3700-11-01
Fan-coils mřížka podlahového konvektoru
- designově zpracovaná vrchní část konvektoru
- provedení mřížky: příčná rolovatelná s lamelami
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Jako ATYP lze vyrobit v jakémkoliv přesném rozměru.
Nahoru
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 3700 mm, dural přírodní elox FCM-260-3700-11-01