Úvod OTOPNÁ TĚLESA KONVEKTORY Podlahové Krycí mřížky Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2700 mm, přírodní dub FCM-260-2700-13
Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2700 mm, přírodní dub FCM-260-2700-13
Šířka: 260 mm Délka: 2700 mm Detailní informace
 ks
Dostupnost do týdne i
Kód produktu FCM-260-2700-13
Detailní informace Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2700 mm, přírodní dub FCM-260-2700-13
- lamely jsou ve standardní výšce 20 mm
- krycí mřížka umožňuje standardní plošné zatížení - je pochozí
Mřížka je dle typu o 6 - 10 mm užší a kratší.
Zobrazit soubory ke stažení »
Ke stažení Fan-coils mřížka konvektoru 260 x 2700 mm, přírodní dub FCM-260-2700-13